Geri Dön
Anadolu Motor, Landini Traktör Markası ile Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda
Anadolu Motor, Landini Traktör Markası ile Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda

Türkiye’nin önde gelen motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, Türkiye tarım sektörünün doğu bölgesindeki en önemli buluşma noktalarından Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda distribütörü olduğu İtalyan Landini traktörlerini çiftçilerin beğenisine sunuyor. Türkiye’nin önde gelen motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, Türkiye tarım sektörünün doğu bölgesindeki en önemli buluşma noktalarından Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda distribütörü olduğu İtalyan Landini traktörlerini çiftçilerin beğenisine sunuyor.

Tarım sektöründe çiftçi dostu ünvanı ile 45 yıldır başarılı çalışmalarını sürdüren Anadolu Motor, Diyarbakır Tarım Fuarı’nda sergileyeceği Landini tarla traktörleri, modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sergileyen Globalfarm ve 5H serilerinden oluşuyor. 5H serisi; 90, 100 ve 115 gibi üç farklı beygir gücünün yanında T- tronik şanzıman üstün özelliği, turbo intercooler su soğutmalı motoru, dört tekerlek çekiş sistemi ve düşük yakıt tüketimi ile sınıfının en ileri teknolojisine sahip olma özelliğiyle çiftçiler tarafından tercih ediliyor.

Anadolu Motor ayrıca kısa bir süre önce tanıttığı Landini’nin en yeni modeli olan 6 C serisi traktörlerini de Diyarbakır’da çiftçilerin beğenisine sunuyor. Landini’nin 120, 130, 140 beygir gücündeki 6 C serisi traktörleri sahip olduğu 4 silindirli T4i motorları sayesinde düşük yakıt tüketimi, egzoz gazı emisyon düşüklüğü ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çekiyor. Ön aks süspansiyonuna sahip model, geniş iç hacme sahip ergonomik ve süspansiyonlu kabiniyle kullanıcılara kullanımda konfor yaşatıyor.

Anadolu Motor, tüm Landini traktörlerini artan kur etkisinden arındırılmış olarak TL etiketlerle Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Anadolu Motor, tüm Türkiye’ye yayılmış geniş bayi ve servis ağıyla hizmet verdiği müşterilerini 18 -22 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Diyarbakır Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda beğeniye sunacağı ürünlerini tanıtmak üzere standına ziyarete bekliyor.